Skip to content Skip to footer

Iluzjonista na wesele

Wasz weselny wieczór
pełen magii

Niech o Waszym przyjęciu mówi się latami! Zapewnijcie gościom noc niezapomnianych wrażeń, niesamowite emocje i mnóstwo cudownych wspomnień. Przygotuję specjalny pokaz iluzji od A do Z stworzony z myślą o was.

Szukasz iluzjonisty na wesele?

Starannie opracowane efekty. Przywiązanie do szczegółów. Wrażliwość na reakcje publiczności.

Nie jestem zwykłym iluzjonistą, który pokazuje przestarzałe „sztuczki magiczne”.

Stworzę dla Was czarodziejskie show, które porwie weselnych gości i nawet największych niedowiarków przekona do tego, że magia istnieje.

magik na komunię

Piotr Malanowski

Już od 8 lat dostarczam widzom zjawiskowe spektakle, które przenoszą ich w zaczarowany świat fantazji.

Doświadczenie zdobywałem pod okiem największych mistrzów iluzji z całego świata. Moje pokazy to swoisty miks artyzmu i tajemniczości – a to wszystko okraszone dawką dobrego humoru.

Przyjeżdżam z własnym sprzętem
Wchodzę w interakcje z gośćmi
Pokaz dla osób w każdym wieku

Pokaz iluzji weselnej na nową drogę życia

Gwarancja porywających wrażeń dla wszystkich gości

Zapewniam, że będą wspominać Wasze przyjęcie przez kolejne lata!

Atrakcja, która nie wymaga Waszego zaangażowania

Cała logistyka pokazu jest po mojej stronie – nie musicie się niczym stresować.

Pamiątka w postaci nietypowych zdjęć

Mój pokaz nieziemsko wygląda na zdjęciach. Pamiątka nie do podrobienia!

Show dopasowane do motywu imprezy weselnej

Nic nie cieszy mnie tak bardzo, jak personalizowane pokazy tworzone dla Was.

Fantastyczna integracja wszystkich gości

Wspólne doświadczanie magii scala ludzi i sprawia, że poznają się bliżej.

Jak mogę zaczarować
Waszych gości weselnych?

Pokaz sceniczny + magia z bliska
90 min

Wyjątkowy performance artystyczny, który łączy w sobie klasyczny pokaz sceniczny z elementami magii z bliska prezentowanej przed gośćmi.

Efekt specjalny dla pary młodej
Prezent!

Zaprezentuję wyjątkową niespodziankę dedykowaną parze młodej. W końcu to Wy jesteście tu gwiazdami wieczoru!

Jakie efekty zaprezentuję podczas pokazu?

Prezentowane iluzje to moja słodka tajemnica. W końcu właśnie o to w tym wszystkim chodzi – o zaskoczenie!

Nie mam stałej listy efektów, które powtarzam podczas wszystkich wydarzeń. Dostosowuję scenariusz do motywu przyjęcia, a także do reakcji publiczności.

Do moich mistrzowskich iluzji należą na przykład zmienianie koloru oczu, czytanie w myślach czy połkanie igieł. W rękawie mam też mnóstwo asów dedykowanych imprezom weselnym, takich jak… wyczarowanie butelki dobrego alkoholu.

Gwarantuję, że nie widzieliście ich nigdy wcześniej!

DSC_6648

Jak to wygląda?

Zobacz, jakie zdjęcia z moich pokazów wyczarował fotograf.

Opinie innych par

Zobacz, jak o moich pokazach wypowiadają się dotychczasowi klienci:


Piotrka polecili nam znajomi. Początkowo pochodziliśmy z żoną do tego nie pewnie ale chłopak ma talent. Przekonał nas swoją osobowością, etyką pracy a przede wszystkim umiejętnościami. Na samej uroczystości również się nie zawiedliśmy. Pan Piotrek to profesjonalista w każdym calu, sądzę, że nie może go zabraknąć na żadnym weselu. Z całego serca polecamy.

Patryk

26 lutego 2020


Pokaz nieprzewidywalny, pełen emocji! Zapiera dech w piersiach! Atrakcyjna cena, świetna obsługa. Magia przy stolikach u nas zrobiła furorę! Gdybym jeszcze raz miał się zdecydować na usługi Piotra nie miałbym żadnych wątpliwości! Polecam i Pozdrawiam!

Michał

28 marca 2020


Pan Piotr fenomenalnie umilił nam czas podczas Imprezy firmowej! Jego pokaz był magiczny, zabawny i bardzo przyjemny w odbiorze. Wszystkim się podobało i byli zachwyceni dokonaniami Pana Piotra. Gdybym miała go zatrudnić jeszcze raz, nie zastanawiałabym się ani sekundy. Pokaz był warty swojej ceny.

Ewelina A.

9 września 2021


To co zrobił Pan Piotr na Naszym weselu było fenomenalne! Wszyscy goście obserwowali show z wielką ciekawością i niedowierzaniem. Pokaz zdecydowanie warty swojej ceny. Godny polecenia. Gdybym mogła cofnąć czas, z całą pewnością wynajęłabym Pan Piotra jeszcze raz. Jestem pewna, że wszyscy goście będą wspominać ten pokaz przez najbliższe lata!

Monika

11 września 2021


Po występie Pana Piotra każdy z gości niesamowicie chwalił jego umiejętności i kontakt z publicznością. Zaczarował nas nie tylko swoimi umiejętnościami, ale także tym jakie ma relacje z ludźmi. Zdecydowanie usługa warta swoich pieniędzy. Polecam każdemu, kto chce mieć coś wyjątkowego na swoim weselu

Kinga K.

18 września 2021


Jeżeli szukacie idealnej, ale nietuzinkowej rozrywki na przyjęcie, która wprowadzi mnóstwo uśmiechu, tajemniczości i zaskoczenia to Iluzjonista Piotr Malanowski jest idealnym wyborem! Goście byli pod wrażeniem umiejętności Pana Piotra, ponieważ pokaz przeprowadzony został na bardzo wysokim poziomie. Dzieci śledziły pokaz jak zahipnotyzowane, a dorośli zachodzili w głowę „ jak On to robi”. Szczególnie jak Pan Piotr podchodził do każdego z Gości indywidualnie i pokazywał magię z bliska – niesamowite przeżycie! To profesjonalista i bardzo sympatyczny człowiek, po prostu magia w czystym wydaniu. Polecam serdecznie, pozdrawiamy ciepło.

Paulina G.

12 listopada 2021


Jesteśmy zachwyceni występem Pana Piotra. Taka atrakcja idealnie sprawdziła się na naszym wyjeździe integracyjnym. Pokaż był zaskakujący, Pan Piotr cały czas miał kontakt z nami jako uczestnikami. Dużo śmiechu, dużo zabawy, ale i duży podziw dla umiejętności Pana Piotra. Zdecydowanie usługa warta swoich pieniędzy, nawet dla małej grupy takiej jak nasza (6 osób). Polecamy każdemu, kto szuka ciekawej i zaskakującej atrakcji.

Agnieszka L.

8 grudnia 2021


Występ Piotra na naszym przyjęciu ślubnym to był strzał w dziesiątkę! 🤩 Nie organizowaliśmy tradycyjnego wesela ale dzięki pokazowi na pewno wszyscy zapamietają tez dzień. To była wspaniała atrakcja dla dorosłych i dzieci. 🙂

Joanna

22 stycznia 2022

Gotowi na show?

Zapewnijcie gościom weselnym rozrywkę, której nie zapomną przez lata. Przekroczmy wspólnie granicę wyobraźni!